בניית רחבת ריקודים בהתאמה אישית
Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

רחבות ריקודים - אחד הדברים החשובים באירוע הוא הזמן והמקום המוקצים לריקודים, גם התמונות שיישארו למזכרת לאורחים, הן מרחבת הריקודים. אנו מיומנים בבניית רחבת ריקודים, המותאמת לגודל ואופי הקהל באירוע. אנו שמים דגש על בטיחות החוגגים ולכן משתמשים בעיצוב ובחומרים הנכונים למניעת החלקה. אנו מעצבים רחבות חזקות ובשלל דגמים ועיצובים, בהתאם לדרישות הלקוח.

רחבות ריקודים הן כבר לא מה שהיו פעם. אם בעבר היתה מספיקה רצפת האולם שבו מתקיים האירוע לשמש כרחבת ריקודים, כיום פני הדברים כבר השתנו לגמרי.

רחבות ריקודים בהתאמה אישית

הטרנד הלוהט ביותר בכל הקשור לרחבות ריקודים בחתונות ובאירועים שונים, הוא ללא ספק רחבות ריקודים מעוצבות. רחבות הריקודים מבית סטייג' פרו מותאמות באופן מדוייק לכמות המוזמנים ולאופי של הקהל באירוע שלכם.

במה מעוצבת לכל אירוע

עיצוב הבמה, או נכון יותר רחבת הריקודים שלכם, מותאם בדיוק לאופי האירוע שלכם וכמובן לטעמכם האישי. יחד עם זאת, אנו יודעים כי מעבר לפן העיצובי ישנה חשיבות עצומה לפן הבטיחותי. לכן כל רחבות הריקודים שאנו מקימים כוללות גם חיפוי בחומר מונע החלקה וכן בנייה חזקה ויציבה במיוחד בהשגחתם של טובי המהנדסים.

הניסיון שלנו – הרווח כולו שלכם

הניסיון העשיר שאותו צברנו במהלך שנות פעילות החברה, לצד האיכויות המקצועיות של כלל חברי הצוות יסייעו גם לכם לבחור, לעצב ולהקים את רחבת הריקודים המושלמת. גם אם אינכם בטוחים לגבי הקו העיצובי, הגודל של הבמה או שברשותכם כל שאלה נוספת, נשמח לענות עליהן, לייעץ לכם ולעמוד תמיד לשירותכם.

בין לקוחותינו המוכרים (והמרוצים)

בין לקוחותינו תוכלו למצוא את האולמות וגני האירועים היוקרתיים ביותר, מיטב מפיקי האירועים, מעצבי אירועים מהמובילים בישראל, המועדונים המפורסמים ביותר ועוד.

פנו לסטייג'פרו לרחבת ריקודים בלתי נשכחת!

הצטרפו גם אתם להצלחה, פנו כבר עכשיו לסטייג' פרו – החברה המובילה בישראל להקמת במות ורחבות ריקודים מעוצבות בהתאמה אישית. מחכים לשמוע מכם...

הקמת רחבות ריקודים