מטבח פתוח

אטרקציה אמתית וייחודית לאירוע

השכרת מטבח פתוח ומעוצב לאירוע
Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

במיוחד בעידן שבו קיימות תוכניות בישול עתירות רייטינג כמו "מאסטרשף" הרי אין צורך להרחיב במילים על כך שהמטבח הופך לאטרקציה מרכזית ואהובה במיוחד. גם כאשר מדובר באירוע שלכם, המטבח שבעבר היה מוסתר מכל האורחים הופך לאטרקציה מרכזית ומוקד משיכה לאורחים. כל המוזמנים רוצים, לא רק להנות מהתוצר הסופי שמוגש מהמטבח, אלא גם להיות חלק מתהליך ההכנה עצמו.

בואו גם אתם להנות מאטרקציה קולינרית

כאשר האורחים באירוע שלכם יכולים לראות את השף בזמן עבודתו במטבח פתוח, הם למעשה נהנים מאטרקציה אמיתית באירוע. הרי שף וירטואוז אשר מכין מנות מעניינות וטעימות לנגד עיניהם של מוזמני האירוע הוא לא פחות טוב ולא פחות מעניין, מאשר כל מיצג או מופע אחר באירוע.

מטבח פתוח? תהיה בטוח!

אחד מתחומי ההתמחות העיקריים שלנו בסטייג' פרו, הוא ללא ספק הקמת מטבחים פתוחים. אנו מעצבים, משנעים ומקימים מטבחים פתוחים כבר שנים רבות. אז למה שלא תיתן לניסיון ולמקצועיות שלנו להיות מה שגורם לאירוע שלך להיות מיוחד ובלתי נשכח.

לא מתפשרים! בוחרים בטוב ביותר!

מעבודותינו השונות ומגוון הפרוייקטים שבראשם עמדנו נהנו כבר אולמות האירועים המפורסמים ביותר בישראל, שגרירויות, מרכזי עסקים, כנסים מקצועיים, אירועים של החברות המובילות במשק ומגוון אינסופי של אירועים פרטיים.

מחפשים מטבח פתוח, מעוצב ואיכותי לאירוע שלכם? פנו אלינו עכשיו!

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!