השכרת במות בכל גודל ולכל מטרה

השכרת במות בכל הגדלים בהתאמה אישית
Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

השכרת במות, בנייה והקמת במות בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום בשוק. סטייגפרו מתמחה בבניית במות המתוכננות ומעוצבות לפי דרישת הלקוח. במהלך השנים הקמנו במות שונות לאירועים שונים, במות ליום העצמאות, במות לכנסים ולכל מטרה ובכל גודל רצוי ואנו מסוגלים לענות על דרישות לקוחותינו, גם המורכבות והמאתגרות שבהן. אנו מקימים במות להופעות, חתונות, מסלולי תצוגות ועוד.

במות למופעים - אנו מספקים במות בגדלים שונים למופעים, בין אם מדובר במופע מצומצם או בפסטיבלים גדולים. אנו דואגים לפתרונות מעשיים ואסתטיים עבור שלל לקוחותינו, ומתאימים את גודל הבמה לאירוע. כשאנו מרכיבים במה, אנו שמים דגש על בטיחות ועל כובד המשקל שיופעל על הבמה. יש לנו ניסיון עשיר בהקמת במות למופעים ואנו רואים כל בקשה מיוחדת כאתגר לצוות שלנו ומספקים את המענה ההולם. 

במות אומנים - בין אם זו הופעת סולו או הרכבים גדולים, יש לנו במות שיספקו את צורכיכם. במות מקצועיות בכל גודל שתחפצו ובעיצוב המתאים, העמידות לכל תנאי מזג האוויר. הבמות שלנו יעוצבו לפי דרישתכם כולל בניית התשתית המתאימה להרכבת תאורה ייחודית והתקנת עזרי צילום. אנו מתמחים בהקמת במות לאמנים עם שימת דגש לאפקטים הנדרשים.

במות לחופה - יש בידינו ניסיון רב בהקמת במות לחופה בכל צורה ומידה רצויה . אנו מקימים במות לחופה בכל מקום שתחפצו כגון: במות על חוף הים, במות מעל לבריכות, במות בגינות, במות באולמות וכו'.

רחבות ריקודים - אחד הדברים החשובים באירוע הוא הזמן והמקום המוקצים לריקודים, גם התמונות שיישארו למזכרת לאורחים, הן מרחבת הריקודים. אנו מיומנים בבניית רחבת ריקודים, המותאמת לגודל ואופי הקהל באירוע. אנו שמים דגש על בטיחות החוגגים ולכן משתמשים בעיצוב ובחומרים הנכונים למניעת החלקה. אנו מעצבים רחבות חזקות ובשלל דגמים ועיצובים, בהתאם לדרישות הלקוח.

במות על בריכות שחייה - זוהי אופציה ייחודית שאנו מספקים לאירועים. במות אלו הן ספקטקל מרשים ויפיפה. אנו מומחים בבניית קונסטרוקציות מעל בריכות, ואנו עושים זאת עם דגש מיוחד על בטיחות האורחים. אם ברצונכם להרשים את האורחים, וליצור תמונות מרהיבות מהאירוע אז בהחלט כדאי לשקול הקמת במה מעל לבריכת שחייה.

מסלולי דוגמנות ומפלסי ישיבה לתצוגות אופנה - כשזה נוגע להקמת במות לתצוגות אופנה, אז הדגש הוא על יצירתיות וחדשנות. יש ברשותנו את הציוד והצוות המתאים להפקות מסוג זה. לכל לקוח בתחום האופנה ישנן דרישות שונות ודגשים שונים, ואנו דואגים להיענות לדרישות אלו במלוא הרצון. בבניית מסלול, חשוב ליצור במה גבוהה מספיק, לנוחות הקהל הצופה, ובהתאמה לגובה מפלסי הישיבה.

במות עגולות במבחר קטרים - לבמות עגולות אופי מיוחד המאפשר לקהל לצפות בהן ממבט פנורמי, אנו מספקים במות עגולות במבחר קטרים ובגדלים שונים. במות עגולות שימושיות להצגת זמרים, להקות וגם להצגת חפצים שונים, כמו להצגת רכבים, ביריד מכוניות לדוגמה. אנו מתמחים בבניית במות עגולות בכל קוטר שתחפצו ולכל מטרה.

בין השאר אנו מספקים מטבחים פתוחים, ברים, מטבחי שדה, מזנונים, ספות ישרות ועגולות