למי אנחנו פונים?

קהל היעד אליו אנחנו פונים
Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

מפיקים פרטיים - כשאנו עובדים עם מפיקים פרטיים, אנו עושים כל שביכולתנו בכדי להתאים את עצמנו להפקה ולמטרותיה. למשל: אנו מסכמים מראש מה הם צורכי האירוע, מהו הרעיון שמאחוריו ומהו היעד להקמת הבמות. בנוסף, נעבוד עם ההפקה בתאום מושלם ובהבנת הצרכים של האירוע כגון: סוג האתר בו יוקמו הבמות, סוג הבמות  אותן המארגנים בוחרים, כל זאת במסגרת התקציב הנתון להפקה, ותחת האישורים המתאימים.

מפיקים עסקיים -  עבודתנו עם מפיקים עסקיים, בין אם מדובר באירוע, או כנס עבור חברה, היא ברמת השירות הגבוהה ביותר. אנו מתאמים את רמת הביצוע והגימור של הבמות תוך כדי הבנת הקונספט והבנת הצרכים של קהל היעד. אנו מספקים פתרונות מקצועיים להפקות גדולות, ומפיקים במות לפי דרישה, תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים.

לקוחות פרטיים - ללקוחות פרטיים, אנו נייעץ לגבי בחירת במה שתשרת באופן המתאים ביותר את צרכי האירוע. ניתן פתרון מעשי ואסתטי. לא משנה מה גודל האירוע המתוכנן, אנו נספק את הבמה עם העיצוב המתאים ולפי לוחות הזמנים והתקציב הנתון. בנוסף לבמות אנו מציעים שירותים נוספים, כגון,: מטבחים ופתרונות ישיבה.

גני אירועים -  כשאנו משתפים פעולה עם גני אירועים, אנו מעוניינים לספק את החוויה המושלמת, בין אם מדובר ב: חתונות, בר מצוות ובריתות. אנו מספקים במות לכל אירוע ולכל קונספט, בהתאם לדרישות המעצב, ובהתאם לאופי המקום. אנו מצטיינים בהקמת במות בטיחותיות ועובדים עם גני אירועים רבים ויוקרתיים בכל הארץ באופן קבוע.

בתי מלון - הבאת פתרונות להקמת במות לבתי מלון היא המומחיות שלנו. אנו בעלי ניסיון בהקמת במות לרחבות ריקודים בבתי מלון בכל הארץ. אנו שומרים על כללי בטיחות מהנוקשים ביותר לאירוע, וכן בזמן הקמת הבמות והפירוק. אנו מנהלים את העבודה ביסודיות ובזריזות תוך התחשבות במבקרים השוהים במלון. באמתחתנו ניסיון רב בעבודה עם מלונות יוקרה ומלונות בוטיק.

עיריות ורשויות - אנו מספקים במות לאירועים וכנסים גדולים המאורגנים על ידי הרשויות העירוניות. בידינו צוות מיומן ומוכשר להקמת במות ענק, בין היתר ימי עצמאות, חגיגות והופעות מסוגים שונים. במות דקורטיביות ובטיחותיות, לכל אירוע, גדול ככל שיהיה. אנו פועלים בשטח, כמכונה משומנת, ומקימים במות ברמה שטרם נראתה במחוזותינו, במהירות וביעילות. אנו עובדים עם עיריות שונות ברחבי הארץ בהצלחה רבה.

ועדי עובדים - הבמות שאנו מקימים לאירועים של ועדי עובדים הן ברמה אחת מעל כולם. אנו מתייעצים עם מארגני הטקס, ובוחנים אופציות. לדוגמה: אם קיים צורך בהקמת פודיום נפרד למנכ"ל כשהוא נושא את דבריו, במות למופעים שונים והסדרי ישיבה מתאימים. כל זאת בכפוף לצרכים של המארגנים והקהל, ובהתאם לתקנות הבטיחות המחמירות שלנו.

חברות היי טק - לחברות היי טק דרישות מגוונות ורצון לחדש ולהפתיע בכל אירוע. אנו מקימים במות שונות, התפורות לצרכי הלקוח, ובהתאמה לאירוע המבוקש. בין אם אלו במות עגולות או עם פודיומים נפרדים והגבהה למנכ"ל ולנושאי ברכות ונואמים. אנו עובדים עם חברות היי טק תוך הבנת הצרכים של קהל יעד זה.

מוסדות ממשלתיים - הקמת במות למוסדות ממשלתיים הינה המומחיות שלנו. לאירועים ממלכתיים וגדולים אנו מספקים במות מתאימות גם להופעות גדולות, נאומים, וגם לעלייה של קהל במידה ומחולקים לו פרסים או תעודות מטעם המוסד. במות אלו כוללות התקנת מדרגות ייעודיות לעלייה לבמה. אנו עובדים עם מוסדות ממשלתיים ומייעצים להם.

משרד הביטחון -  אנו מקימים במות ייעודיות בכל הארץ, כולל בבסיסים צבאיים. אנו עובדים עם משרד הביטחון באירועים שונים, בסדרי גודל משתנים. אנו מתכננים את הבמות בהם ישתמשו, לפי אופי האירוע, כשכל זאת בתאום צמוד עם המארגנים. אנו מכירים את צורכי ואילוצי מערכת הביטחון ודואגים להקמה בטיחותית ולצוות הקמה מסודר, מוכר ואמין.

בין לקוחותינו

 

קבל הצעת מחיר

סטייגפרו לרשותכם בכל עניין ושאלה.