במות לאירועי העצמאות

בניית במות בסטנדרט בטיחות גבוה ביותר

הקמת במות למופעי יום העצמאות
Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

גם אם אתם מפיקי אירועים וגם אם אתם נציגים מטעם העירייה – אתם כבר בטח יודעים שיום העצמאות הוא יום מיוחד אשר אהוב על כולם. יום העצמאות הוא יום חגיגי, אשר סמליו העיקריים הם המנגל המשפחתי, פטיש הפלסטיק, ספריי הקצף וכמובן, הדובדבן שבקצפת – ההופעות בערב יום העצמאות.

ההופעות של מיטב אמני ישראל, הם האטרקציה המרכזית ביום העצמאות. כל עיר או יישוב מנסים לגייס לשורותיהם את האמנים המובילים. על כן מדובר כאן, ללא צל של ספק, בהפקה איכותית, מושקעת ויוקרתית במיוחד.

הופעה מרשימה מתחילה בבמה

הופעה איכותית ומרשימה חייבת, מן הסתם, להתקיים על גבי במה, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנו בחברת סטייג' פרו מתמחים בכל תהליך בניית הבמות המורכב. התהליך כולל את שינוע חלקי הבמה, עיצוב הבמה, הקמתה ולבסוף גם פירוקה של הבמה כמובן.

לא מתפשרים על בטיחות!

הדגש החשוב ביותר בכל הקשור לבמות ליום העצמאות הוא כמובן הפן הבטיחותי. על כן צוות המומחים של חברתנו כולל בתוכו מהנדסים אשר דואגים לוודא בכל עת כי נשמר סטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר הן בשלב ההקמה , הן בשלב האירוע והן בשלב הפירוק.

רמת המקצועיות הגבוהה ביותר

על כן כל חברי הצוות העוסקים באופן ישיר בהקמה או בפירוק הבמות עוברים, באופן שוטף, הדרכות וסדנאות הדרכה לבטיחות בצד התפעולי של הקמה ופירוק במות ליום העצמאות, וכן ברשותנו כל הביטוחים המתאימים וחשוב לא פחות, מנהלי עבודה הדואגים לניהול אחראי ומקצועי של כל תהליך העבודה.

צרו עכשיו קשר עם החברה המובילה בישראל לבמות יום העצמאות

פנו כבר עכשיו לחברה המובילה בישראל עבור הקמת במות ליום העצמאות. גם אתם רוצים שההופעות שלכם יהיו הטובות והאיכותיות ביותר? האמנים שמגיעים הם אמנם הדובדבן שבקצפת אך אל תשכחו כי הבסיס לכל הופעה מוצלחת היא הבמה שעליה היא מתקיימת. מחכים לשמוע מכם...